KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16406396

nr 1640 6396

Oljemålningar

Van den Velden, 2 st, Holländsk konstnär, Marin. Signerade, Olja på pannå, 18x38 cm, yttermått inklusive ram: 33x52 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 2 september 2024
kl 20:49:14